VZKAZY pro Martina z knihy návštěv

   
   
 

15. 8. 2005

Radim Adam

Zdar draku. Vidím, že už je z tebe velký player:). Gratuluju k přestupu. Snad se prosadíš. Držím palce a těším se až si spolu zase zakopeme za blue line:).

28. 7. 2005

xx

Marťas, gratuluji k přestupu do Slavie, ať ti to kope, padají góly a vyhýbají se zranění. Hodně štěstí ;-)

1. 7. 2005

Štuky osobní trenér  

No tohle, ne to snad není možné. Mám mráz na zádech, slzu v oku. Marťas do SLAVIE PRAHA.

22. 6. 2005

D.

Milý Čertíku! Jsem moc ráda, že se Ti daří. Dlouho jsem o Tobě neslyšela, a když jsem Tě teď po těch letech náhodou uviděla na netu ... Moc Ti to stále sluší ... Snad si někdy vzpomeneš na svá mladá léta na Vítkovickém trávníku. Přeji mnoho štěstí!!!

13. 5. 2005

Jarda (strýc)

Martine ahoj, máš to tady fakt vymakaný. Tvoje stránky jsem objevil náhodou a "čumím"! Držím Ti palce ve Tvé sportovní kariéře. Ať se ti daří a góly ať z Tvé kopačky jenom sviští !!! :o) Jarda

21. 9. 2004

Monča Š.

Ahoj Marťas a všichni z fan klubu, no jo máte to tady pěkný. Tak ať se ti Marťo daří. Někdy zas dojeď

Pa M.

6. 9. 2004

Štuky

Tak Marťas je teď pěkně nahoře. Po tom co byl v deníku sport opět zařazen mezi nejlepší hráče má nos nahoře. Je čas na to, abychom ho my správní fandové nakopli správným směrem. Takže Marťan ať neschází píle a nasazení. Jako mně v práci! pá Štuky

28. 8. 2004

don VITO

Zdar Tlusťochu, jsem na tebe zvědavej teďka s Olomoucí. Jestli ty nebo Kousi nedáte aspoň jednoho góla, tak jste pěkný paštiky. Držím Vám palce a rozneste je SYREČKÁŘE !!!!!!

24.8.2004

Viktorka

Pěkné stránky - chválím dobrý nápad!! Postrádám jen prezentaci firmy Čert - nějaké ukázky z výroby spodního prádla.... :-))