Martin Černoch alias Čert
Datum narození: 18. listopadu 1977
Podle všeho prý umí vařit (polévky a omáčky raději ze sáčku ;-)) Slyšeli jste, že rád poznává nové lidi? Rozhodně a čím více - tím lépe. Trenérem? V žádném případě... od odříkaného chleba největší krajíc ;-) Nepočítejte s tím, že by byl nějaký knihomol, sám tvrdí, že čte jen sportovní časopisy a raději komunikuje z očí do očí. Po sportovním (jak jinak) gymplu absolvoval s maturitou SOŠ v Ové - ochrana osob a majetku. Prý rád Vysočinu, ale kdo by rád nepoznával exotická místa?!...o tom bychom se mohli hádat! Jinak - podle všeho - rád tráví svůj volný čas s přáteli, po prohraném zápase ho nic nebaví a raději než přezdívku Mňamík, má tu svoji starou - Čert.
Znamení: štír
Co se píše o štírovi :-)  
  Štír je neobyčejně zvědavý ohledně všech fází života a smrti, vášnivě se zabývá sexem a silně ho ovládá touha reformovat. Přesto je však hrdinský, oddaný rodinným a milostným svazkům a je laskavým ochráncem dětí a slabých jedinců. Může být svatý nebo hříšník. Může experimentovat s nejtemnějšími mystérii této strany Hádovy říše nebo sžíravě zlořečit hříchu a dekadenci. Ať si vylévá city z kazatelny, na obchodní schůzce nebo na jevišti, jeho hypnotický projev pronikne publikem, které doslova ochromí nebo zcela promění. Je to skutečně děsivé. Dokonce i když Štír na čas připustí, aby ho zatrpklost, pití nebo melancholie stáhly do špíny, můžete se vsadit o váš starý výtisk Dantova Pekla, že když ho ostatní povaleči uvidí přicházet, uvolní mu cestu.

Lidé v tomto znamení neobyčejně lpí na věcech, o kterých jsou přesvědčeni, že jim patří, včetně úspěchu, ale jejich ambice nejsou nikdy očividné. Tiše čekají na svou příležitost k vzestupu, zatímco slouží druhým, s vědomím, že mají na lepší místo kvalifikaci. Získávají kontrolu pomalu, ale jistě. Štír dovede dělat skoro vše, co si usmyslí. Pokud to skutečně chce, není to pro něj už sen. Temná, magická a záhadná síla Plutonova přemění touhu ve skutečnost pomocí chladného, opatrného a pevného záměru.

Tak co Marťas, vidíš se?

Fotbalový začátek:

v 7 letech

Post: útočník
Počet lig. startů: 25
Největší úspěch: postup do I. ligy